




Маслобойка з керамічною кришкою на бамбуковій основі
Наша продукція стане кращим вибором для тих, хто:
Цінує високу якість та доступні ціни;
Шукає надійність та зручність у повсякденному використанні;
Любить комфорт, практичність та зручність у всьому;
Цінує стиль, елегантність та сучасні технології.
Ознайомитися з модельним рядом Ви можете натиснувши на кнопку


Вага: 900 г
Розміри: 25*18,5*9 см
Колір Білий
Матеріал кришки Кераміка
Матеріал маслянки Кераміка
Матеріал підставки Бамбук
Працюємо напряму з виробником, без посередників, тому ми можемо надати Вам НИЗЬКУ ціну!
100% Перевірка кожної одиниці товару перед відправкою!
Швидка доставка по Україні!
Лояльність до кожного клієнта!
Низька і головне ДОСТУПНА ціна для Кожного!

Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товару, що пов'язане зі спотворенням кольору Вашим монітором, налаштуваннями фотоапаратури та іншими факторами. Будь ласка, уточнюйте важливу інформацію для Вас у менеджера до відправлення Вашого замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Кришка | Є |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Виробник | Yiwu |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 1 079 ₴








